⛸️BRUSLENÍ⛸️
- Lekce budou probíhat každý pátek na zimním stadionu
- začínáme v pátek 3.10.2025
- z důvodu velkého zájmu budou děti rozděleny na dvě skupiny
- v 1.pololetí budou jezdit děti z 🐬Delfínků🐬 a část dětí ze 🌞Sluníček🌞
- seznam dětí naleznete na nástěnce v MŠ
- odjezd autobusem bude v 7:40 hod. z autobusové zastávky u Jalty
- s sebou: tašku, brusle, helmu (lyžařskou - NE cyklistickou), chrániče, rukavice, nepromokavé oblečení, pití v uzavíratelné láhvi , svačinka bude z MŠ
- Všechny věci prosím podepište❗️❗️❗️